Kontaktai

Klubas ,,ČIA & DABAR’’

Vadovė Rasa Kazimieraitienė

Mob.telef. 861480593
Elektroninio pašto adresas: rasakazim@gmail.com
Bendras e-mail: klubasciairdabar@gmail.com
Mus galite rasti ir facebook-icon

Kodas 302945263
Adresas: Saulės 17, Joniškis
Banko sąskaitos numeris: LT09 7300 0101 3401 6064

SKIRKITE 2% PAJAMŲ MOKESČIO KLUBUI ,,ČIA & DABAR‘‘
Norėdami paremti mūsų klubą 2% nuo gyventojų pajamų mokesčio, iki gegužės 1 d. Jūs galite pateikti savo apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai (AVMI)  formą FR0512. Tai galite padaryti Jums patogiausiu būdu:

1. elektroniniu būdu;
2. tiesiogiai įteikti AVMI darbuotojui;
3. nusiųsti į AVMI paštu.

1.Norėdami pateikti prašymą elektroniniu būdu, užsiregistruokite elektroninio deklaravimo sistemoje: https://deklaravimas.vmi.lt (tai ypač patogu asmenims, kurie naudojasi bet kurio iš Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės sistema). Prisijungę prie sistemos, skiltyje “Deklaravimas“ pasirinkite “Pradėti naują“, tuomet pasirinkite būdą, kuriuo norite pildyti formą (galima ir on-line) ir “Nauja deklaracija tuščia“. Jums leis pasirinkti formą – paspauskite ant formos FR0512 v.2. Jums tereikia užpildyti 1-12 ir 15 laukelius (kai kurie iš jų bus jau paruošti sistemos), pateikiant asmeninius ir klubo “ČIA & DABAR“ duomenis. Baigus pildyti, paspauskite mygtuką “Užbaigti pildymą“ ir persiųskite sistemai.
2.Pasirinkę būdą tiesiogiai įteikti prašymą AVMI darbuotojui, prašymo formą gausite nuėję į AVMI ir galėsite su darbuotojų pagalba ją užpildyti. Užpildę ją tiesiog palikite darbuotojui.
3.Norėdami siųsti formą į AVMI paštu, išsaugokite savo kompiuteryje formą FR0512 ( ją rasite čia: www.vmi.lt/formos/pdf/FR0512.pdf  ) ir ją atspausdinkite. Į šią formą didžiosiomis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el. paštą, datą bei mūsų (kaip paramos gavėjo) duomenis: (kurie pateikti aukščiau mėlynomis raidėmis)

Užpildę, pasirašykite formą ir išsiųskite savo AVMI. Visų apskričių VMI adresus rasite čia: www.vmi.lt/lt/

Dėkojame už jūsų supratimą ir paramą.

4 Komentaras

4 komentarai

 1. Vaida

  Laba diena,
  norėjau paklausti kokiu dienos metu vyksta kalanetikos, pilateso, aerobikos ir kūno dizaino treniruotės? Jei gerai supratau, tai būna du kartus į savaitę? Ir koks būtų mėnesinis mokestis?
  Ačiū už informaciją, Vaida

  • Labas Vaida, šiaip visi užsiėmimai vyksta vakarais. Platesnė informacija paskambinus arba parašius el. paštu vadovei. 😉

 2. Johnc322

  I will immediately grab your rss feed as I can not find your email subscription link or enewsletter service. Do you’ve any? Please let me know in order that I could subscribe. Thanks. baegdddeffdd

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Blogą talpina WordPress.com.

%d bloggers like this: